Fresh&Natural
Strona WWW: http://freshandnatural.pl/
Adres Kajki 74
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 04-621
Nazwa Firmy: Fresh&Natural
Telefon +48 577 522 954


Opis


Fresh&Natural jest producentem bardzo dobrej jakości soli do kąpieli, dzięki której skóra na ciele staje się delikatniejsza i przygotowana na aplikację balsamu. Zastosowaniu soli morskiej wraz z polecanym balsamem znanej marki da najlepszy efekt, który będzie utrzymywał się nawet przez cały dzień. Sól do kąpieli jest dostępna w różnych wariantach zapachowych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Naturalna sól dobrze radzi sobie ze zrogowaciałym naskórkiem.

W ofercie sprzedażowej e-sklepu można znaleźć sole:

— odświeżające,

— relaksujące,

— rozgrzewające.

Duży wybór asortymentu cieszy się zainteresowaniem w całej Polsce. Wyprodukowane kosmetyki są w pełni naturalne i nie są testowe na zwierzętach. Mając szacunek i do natury, Fresh&Natural tworzy swoje produkty wyłączenie w oparciu o najwyższej jakości składniki. Receptura wegetariańskich kosmetyków jest stale dopracowywana, dla najlepszego efektu, jaki może powstać ze stosowania ziół, kwiatów i innych roślin.

Data dodania: 2017-10-12

Dodaj Opinię


Uwielbiam relaksujące i odświeżające właściwości soli do kąpieli. Nie ma to jak po męczącym dniu pracy oddać się przyjemności w wannie z ciepłą wodą i dodatkiem tej naturalnej soli. Dla mnie ważne jest, że kosmetyki Fresh&Natural nie są testowane na zwierzętach - od wielu lat zwracam na to uwagę.
Opublikowane przez: Bianka Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 3
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Taxi Bagażówka

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Komputronik Biznes

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kropka w Kratkę

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.