MASTER Parkiet
Strona WWW: http://www.masterparkiet.pl/
Adres Adama Mickiewicza 65
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-625
Nazwa Firmy: MASTER Parkiet
Telefon 509 358 604


Opis


Wykańczając dom czy mieszkanie, wiele osób zastanawia się, co położyć na podłogach, aby były eleganckie i pasowały do każdej aranżacji wnętrza. Z pewnością podłogi drewniane nie mają sobie równych, a szczególnie ładny parkiet. W Gdyni i innych miastach Trójmiasta działalność swoją prowadzi przedsiębiorstwo ze strony masterparkiet.pl, które oferuje klientom układanie mozaiki parkietowej i podłóg z litych desek, a także szlifowanie i cyklinowanie drewnianych podłóg, które wymagają renowacji.

Firma ta dysponuje najnowocześniejszym dostępnym na rynku sprzętem do bezpyłowego cyklinowania, a także ekologiczną chemią do zabezpieczania odnowionych powierzchni. Pracownicy firmy robią to z niezwykłym wyczuciem i precyzją, oferując usługę w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeżeli chcesz przez wiele lat korzystać z pięknych i efektownych podłóg, które zachwycać będą Twoich znajomych, zdecyduj się właśnie na parkiet, który wytrzyma niejedno, a w razie potrzeby da się odnowić. Zabezpieczy Cię to nie tylko przed kosztowną wymianą podłogi, ale także przed bałaganem, jaki się z tą czynnością wiąże.

Data dodania: 2019-01-19

Dodaj Opinię


Parkiet oferowany przez firmę Master Parkiet jest solidnie wykonany oraz idealnie pasuje do reszty aranżacji mojego mieszkania.
Opublikowane przez: KazimierzM Data: 2019-01-25 14:01:10 Ocena: 3
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Taxi Bagażówka

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Komputronik Biznes

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Kropka w Kratkę

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.