Smaczna Paczka
Strona WWW: https://www.smacznapaczka.pl/
Adres Karłowicza 10
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40-145
Nazwa Firmy: Smaczna Paczka
Telefon +48 533 135 134


Opis


Jeśli interesuje Cię sprawdzony fit catering w Bielsku Białej, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami oferty zaprezentowanej na stronie internetowej smacznapaczka.pl. Znajdziesz tam przykładowe dzienne menu, które obejmuje pięć zbilansowanych i smacznych posiłków o odpowiedniej wartości kalorycznej. Łączna dzienna wartość kaloryczna dań jest ustalana indywidualnie i wynosi od 1000 do 2200 kalorii.

Oprócz diety standardowej w ofercie fit cateringu znajdują się następujące diety: wegetariańska, sportowa, biurowa, bezglutenowa oraz bez laktozy. Przedstawiciele firmy zadbali, aby każdy bez względu na swoje indywidualne potrzeby oraz preferencje kulinarne, mógł zdecydować się na jedną z opcji proponowanej przez nich diety pudełkowej. Jeśli więc nie jesz mięsa, czynnie uprawiasz sport lub jesteś uczulony na gluten lub laktozę, a interesuje Cię fit catering, zdecyduj się na skorzystanie z tej oferty.     

Data dodania: 2017-10-06

Dodaj Opinię


Fit catering jest coraz bardziej znanym w Polsce zjawiskiem. W naszym przedsiębiorstwie także wiele osób z tego korzysta.
Opublikowane przez: Olgierd Kaczmarczyk Data: 2019-03-08 12:20:28 Ocena: 3
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Alejafantazji.pl

Luboń


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Alejafantazji.pl

Luboń


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Football Freestyle Dawid Pajor

Wrocław


Najedź, aby odkryć szczegóły.