Alejafantazji.pl
Strona WWW: https://www.alejafantazji.pl/
Adres Al. Jana Pawła II 7
Miejscowość Luboń
Kod pocztowy 62-030
Nazwa Firmy: Alejafantazji.pl
Telefon 782233239


Opis


Kobiety szukają czasami sposobów na to, aby ich życie intymne nabrało nieco rumieńców. Niedostatek dostatecznie silnych bodźców sprawia, że potrzebne są takie akcesoria jak odpowiednio dobrane wibratory. Tych w ofercie sklepu alejafantazji.pl jest bardzo wiele. Są wykonane w różny sposób i oferują szeroki zakres funkcji. Pobudzają nie tylko pochwę, ale w zależności od modelu również łechtaczkę lub anusa. Niektóre z nich trudno odróżnić od prawdziwego penisa.

Panie lubią, gdy ich odczucia są silne. Dlatego model słusznych rozmiarów zwykle jest najbardziej pożądany. Nie będzie żadnych problemów z jego zakupem, ponieważ asortyment jest szeroki i stale się powiększa – ku uciesze kobiet. Nowoczesny i zaskakująco tani sklep z wibratorami realistycznymi czeka na zamówienia. Cyberskóra sprawi, że ten gadżet stanie się cennym towarzyszem zarówno samotnych nocy, jak i tych spędzanych z partnerem.

Data dodania: 2017-09-23

Dodaj Opinię


Wiele podobnych sklepów z akcesoriami erotycznymi znam i ten akurat wybrałam, z uwagi na: - nazwę, - asortyment, - ceny.
Opublikowane przez: Gadzia Data: 2018-06-06 13:43:55 Ocena: 5
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Alejafantazji.pl

Luboń


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Football Freestyle Dawid Pajor

Wrocław


Najedź, aby odkryć szczegóły.

GoldenDreams Paweł Sekuła

Lubin


Najedź, aby odkryć szczegóły.