SzipSzop.pl
Strona WWW: https://www.szipszop.pl/
Adres Smoleńska 15
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80-058
Nazwa Firmy: SzipSzop.pl
Telefon 58 742-22-86


Opis


Poszukujesz wysokiej jakości ubranek i innych akcesoriów do wyprawki dla noworodka? Sklep internetowy SzipSzop.pl to unikalne miejsce, w którym znajdziesz oryginalne ciuszki i inne akcesoria dziecięce, a także niewielką kolekcję specjalistycznych produktów dla młodej mamy.

Na liście produktów oferowanych przez sklep online znajdziesz mnóstwo kategorii ubranek dziecięcych, w tym odzież dla noworodków i niemowląt, a także ciuszki dla nieco starszych dzieci. Przeglądając ciuszki niemowlęce w sklepie online, w oczy rzuca się ich różnorodność i wysoka jakość wykonania. Sklep przykład dużą wagę do jakości oferowanego asortymentu, dlatego każde z prezentowanych ubranek zostało dokładnie sprawdzone pod kątem precyzji wykonania i gatunku materiału, jaki został użyty do jego produkcji. W sklepie znajdziesz nie tylko ciuszki, ale także wyposażenie do łóżeczka i wózka, a także artykuły higieniczne i akcesoria dziecięce do kąpieli.

Data dodania: 2017-09-12

Dodaj Opinię


Jako młoda mama jestem zachwycona asortymentem dostępnym na www.szipszop.pl. Dostępna tam oferta ubranek i akcesoriów nie pozwala na to by przejść obok niej obojętnie. :)
Opublikowane przez: yalashime Data: 2018-03-15 14:37:32 Ocena: 5
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Apteka GEMINI

Gdańsk


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Grupa EGA

Gdańsk


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Artnet Sp. z o.o.

Gdańsk


Najedź, aby odkryć szczegóły.