AutobusyKalisz.pl
Strona WWW: http://autobusykalisz.pl/
Adres Poznańska 95
Miejscowość Kalisz
Kod pocztowy 62-800
Nazwa Firmy: AutobusyKalisz.pl
Telefon 506099801


Opis


Mieszkasz w Grabowie, ale chcesz dostać się za miasto? Razem z grupą przyjaciół chcecie zorganizować wycieczkę, ale potrzebujecie w tym celu wynająć autobus? Jeśli chodzi o wynajem busów w Grabowie, oferta przypadnie Ci do gustu, ze względu na komfortowe warunki w pojazdach, a także atrakcyjne ceny.

Wahasz się, który bus wybrać? Wybór zależy przede wszystkim od tego, czy dużo osób będzie jechało z Tobą oraz jak wiele macie bagaży. Na stronie internetowej autobusykalisz.pl, poznasz pełną flotę samochodów. Jeśli masz dodatkowe pytania, możesz skontaktować się z firmą autobusykalisz.pl telefonicznie lub e-mailowo.

Wynajem busa następuje wraz z wynajęciem kierowcy, który dowiezie Was w miejsce docelowe i zadba o Wasz komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Nie musisz się także przejmować o nieznajomość trasy. Kierowcy pracujący w firmie są doświadczeni i jeżdżą tymi trasami od wielu lat.

Data dodania: 2017-09-01

Dodaj Opinię


Busa wynajmowałem z grupą przyjaciół w zeszłym miesiącu. Z całą pewnością mogę polecić AutobusyKalisz.pl bo z tak profesjonalną obsługą dawno się nie spotkałem.
Opublikowane przez: Bartolini Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 4
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Proctogin

Poznań


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Detoks Alkoholowy

Poznań


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Ogrody Porosa

Poznań


Najedź, aby odkryć szczegóły.